AM NOSIČE - Automena Czech, s.r.o.

Vyrábíme homologované nosiče na tažné zařízení.

Nosiče na zvěř vyrábíme už od roku 2009. Od té doby máme tisíce spokojených zákazníků. V roce 2019 se nám podařilo náš výrobek homologovat pro provoz na pozemních komunikacích dle České legislativy. 

Naším cílem je dosažení vysoké kvality dodávaných výrobků za nejlepší ceny na trhu.  Naše výrobky jsou vysoce odolné, vyrobené z kvalitních materiálů a vykazují vysokou životnost. Na trhu dominujeme jak kvalitou dodávaných výrobků, tak cenou. Primárně byly naše nosiče vyráběny pro přepravu ulovené zvěře a např. krmení po honitbách, ale podařilo se nám náš nosič homologovat jako univerzální nosič pro přepravu čehokoliv. Znamená to tedy, že co je na nosiči je náklad a může tak být přepravováno na pozemních komunikacích, což např. neplatí o nosičích kol, které mohou ve většině případů přepravovat pouze kola.

Výhoda našich nosičů: záměrem je, aby byla na nosiči již při výrobě příprava pro montáž dalších prvků, umožňující montáž držáků kol, boxů, stojanů na lyže a pod. Tím má uživatel velkou výhodu v použití stále jedné základny a cenově je nejníže, jak to jen jde.

AM nosiče